Pobyt pro rodiče a prarodiče s malými dětmi

  • Uzávěrka přihlášek 25. 2. 2018
  • Organizátor Oddělení výchovy a vzdělávání Ústřední církevní kanceláře Českobratrské církve evangelické
  • Místo Horský domov Herlíkovice
  • Region Královéhradecký kraj
  • Typ akce Rodinné pobyty

Naše děti jsou našimi nejdůležitějšími hosty, kteří vstoupí do našeho domu, žádají důkladnou pozornost, nějaký čas se zdrží a jdou dál vlastní cestou… (Henri J. M. Nouwen: Duchovní život jako cesta)

Přijeďte s dětmi do Herlíkovic! V ten krásný čas života, kdy vaše děti ještě nejdou dál svou cestou… Biblická vyprávění pro malé i větší, předjaří na horách, hraní doma i venku. Pro dospělé: povídání, zastavení, změna.

Pobyt povede Lenka Ridzoňová, farářka v Praze Střešovicích. Spolupráce při programu bude vítána (tvoření s dětmi, hry, povídání o zajímavé knížce pro děti nebo dospělé, film…), případně se ozvěte předem (lenka.ridzonova@email.cz). Bude se hodit: výtvarné potřeby (pastelky, štětce, vodovky, lepidlo, nůžky…), hudební nástroje, hrajete-li na nějaké.

Ceník pobytu:

  Hlavní budova Vilka Vokurka
Dospělí 4 390 Kč 3 670 Kč 4 030 Kč
Děti 3–12 let 3 710 Kč 2 990 Kč 3 350 Kč
Děti do 3 let 360 Kč 360 Kč 360 Kč

Detailní informace k místu pobytu najdete na oficiálních stránkách Horského domova Herlíkovice, případné další dotazy milerád zodpoví organizátor akce (Oddělení výchovy a vzdělávání ÚCK ČCE; vychova@e-cirkev.cz).

Pozor: 12. únorem 2018 byly ubytovací kapacity Hlavní budovy a Vilky na tomto pobytu vyčerpány, dál už můžeme nabízet jen ve variantě s ubytováním na tzv. Vokurce.

Montserrat:400